KONST / Litografier / Litografisk affisch 13152019
nr 1315 2019
André Hambourg
(1909-1999), Frankrike
Litografisk affisch, 1964, ej signerad. Bladets mått: 75x54 cm
André Hambourg, fransk bildkonstnär född 1909, död 1999.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 23 mars 2020
kl 20:25:33
2/3 21:35:17
23 mar
André Hambourg
Läs mer om André Hambourg